Mmmhm, érzed már? A karácsony illata tör elő minden XL LebkuchenGolyóból! Ezek a gyönyörűen gömbölyű, fényes golyók a csokoládé élvezetét és a mézeskalács fűszeres varázsát hozzák össze a legjobban. A felszínen csillogó csokoládé máz elegáns karácsonyi pirosban, finom fekete pöttyökkel – mintha épp most hullottak volna le a díszről közvetlenül a tortádra.
Középen rejtőzik egy törékeny, illatos belső, autentikus mézeskalács ízzel – tökéletesen egyensúlyban az édes, a fűszerek és a roppanás között. Az XL LebkuchenKugeln ideálisak torták, cupcake-ek, desszertek és ünnepi poharak díszítésére. Nemcsak ízhatást, hanem luxus karácsonyi megjelenést kölcsönöznek, amely garantáltan elnyeri a tetszésedet.
A tökéletes hatás érdekében csak közvetlenül tálalás előtt szórd meg velük a tortát, a krémet vagy a tejszínhabot – és a karácsonyi varázslat máris készen áll!
A csomag a következőket tartalmazza: 120 g
Kakaókrém [cukor, hidrogénezett növényi zsír, szárított teljes tej tej, kakaópor, szárított savó, emulgeálószerek: szójadietin, szorbitán-triszztearát, vaníliás aroma], cukor, keksz töltelék [búzaliszt liszt, teljes kiőrlésű búzaliszt, cukor, búzalisztből oldható glutén, búzalisztből árpa liszt, só, szódával emelő hatóanyag: nátrium hidrogén-karbonát], rizskeményítő, stabilizátorok: arab gumi, zsírsav-észterek szacharóz-mentes sav, mikrogranuláris cellulóz, hidroxipropilmetilcellulóz, zsírsav-monoglicerid-észterek
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 2057 kj |
| Energiaérték kcal | 491,5 kcal |
| Zsírok | 20,8 g |
| - ebből telített zsírsavak | 19,4 g |
| Szénhidrátok | 69,8 g |
| - ebből cukrok | 62 g |
| Fehérje | 4,9 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,24 g |
EU
| Színes | Red |
| Kategóriák: | Karácsony |
| Csokoládgolyók | |
| Gyártó | Super Streusel |
| EAN | 4262467252361 |
| Termékszám | 307802 |